OSOCOR RESIDENCE OSOCOR RESIDENCE

Перший вікенд грудня

У перший вікенд грудня відбудеться грандіозне відкриття зимової локації - OSOCOR WINTER RESIDENCE. На зимовий час резиденція приймає більш чарівний образ завдяки гостям, які прибули з того самого міста Хогсмід, де живуть чарівні створіння, чаклуни та маги. 

 

Для наших дивовижних іноземних гостей ми збудували Osocor Winter Village, яке дуже схожий на Хогсмід, за для того, що б їм було більш комфортніше перебувати у нас в гостях, та ділитися тими знаннями, якими володіють самі. Тут можна забути про серйозність та піддатись тим самим дитячим радощам.

 

На вас чекатимуть цікаві майстер-класи, ексклюзивні шоу і вистави, інстраграмні фотозони, льодова ковзанка, зимова ярмарка… неможливо перерахувати усе різноманіття захоплюючих розваг, яке ми для вас підготували! Кожен день буде відрізнятись від попереднього, але завжди наповнений особливою магією.

 

Бажання реалізовувати нові шалені ідеї, так само як і бути причиною ваших незабутніх вражень завжди залишалися абсолютним пріоритетом для нашої команди. Так, ми вирішили втілити ще один дійсно неймовірний задум в життя.

 

Instagram

Facebook 

YouTube 

Telegram

 

Придбати квиток та обрати день за посиланням:

https://bit.ly/3b9yf4l

 

🗺 Наша адреса і карта проїзду: https://bit.ly/2zTlAlf

🤖 ПЕРСОНАЛЬНИЙ АССИСТЕНТ: https://osocor.ub.im/

🌐 Більш детальна інформація про резиденцію: https://osocor.com.ua

Отправлено, ожидайте звонка!
Оставить заявку