OSOCOR RESIDENCE OSOCOR RESIDENCE

NEW YEAR 2022

Говорять, як Новий рік зустрінеш, так його й проведеш. Якщо ця формула працює, то 2022 явно вийде на славу. Блискучі декорації, святкові вогні, вражаючі костюмовані перфоманси, нескінченні п'янкі коктейлі та найкращі друзі — такою буде найважливіша ніч зими в Osocor Residence!

 

Обіцяємо атмосферу не схожу на жодну вечірку в столиці, адже Новий Рік треба відзначати як ніколи незабутньо. Ваші яскраві моменти та спогади в руках арт-перфомансу Dimond Show. Музичний супровід буде також ідеальним. Саундтрек новорічної ночі забезпечить кавер гурт SPARKS BAND. Продовжить святковий настрій до самого ранку яскравий представник локальної сцени VETALART, відомий своїм мелодійним, гіпнотичним і непередбачуваним звучанням.

 

У ролі Діда Мороза виступить Денис Христоф. Ми викрали його спеціально для вашої новорічної ночі. Він обіцяє, що Дід Мороз прийде не з порожніми руками, тож вчіть віршики. 

 

Ялинка, неймовірні інсталяції, відомі артисти, неперевершена атмосфера, авторське меню та сотні пляшок ігристого – з нас. Нестримний кураж, шовк, паєтки та мереживо — з вас.

 

Ми раді розділити Новий Рік з вами та зробити цю ніч атмосферною та казковою.

 

Майте на увазі, такого в Osocor Residence ще не було і більше не повториться!

Шоу-програма та вартість

 

rsv и інформація: 

📲 +38 (067) 924 42 75 

⠀ 

💬 Детальніша інформація, вартість та розклад: https://bit.ly/3dbMzJn

 

 

🗺 Наша адрес і карта проїзду: https://bit.ly/2zTlAlf

 

 

🤖 ПЕРСОНАЛЬНИЙ АСИСТЕНТ: https://osocor.ub.im/

 

 

Отправлено, ожидайте звонка!
Оставить заявку